fbpx
Home page - RekoLux STAV sro

Quality, reliability, affordable price - priority when choosing a reconstruction contractor

Our practice can do it

  Why choose us

  Take a look at our work

  Well-executed work reveals more than a thousand words

  Youtube

  One video presents more than 1000 photos

  What do you ask us the most?

  This involves the completion of the construction work from the initial planning, design of works, assembly, removal of construction waste to the handover of the finished work to the investor - customer.
  The scope of work performed, conditions and deadlines are agreed between the customer and the contractor and are contained in the contract, which is signed by both parties. In Prague, our company can become such a contractor and, above all, a guarantor of quality work.

  There is work to change the interior without any intervention in the load-bearing structures and includes: dismantling of old floor coverings, wallpaper and tiling, cleaning and leveling surfaces, selection of materials, wall painting or wallpapering, tiling, installation of interior doors, replacement of sockets and switches.

  There is a whole cycle of repairs and construction work, which begins with a change in the layout or installation of the partitions and ends with their completion. In addition to the above, it includes: self-leveling screed equipment, laying floor coverings, installation of warm floors, soundproof rooms, complete replacement of all roads, electrical work. The duration and total cost of the arrangement process directly depends on the type of repair the client chooses.

  The developer usually gives the buyer a "concrete box", ie a room with the simplest rough surface or none at all. Putting it to life will require considerable effort. The most pleasant element of an apartment in a new building is that after delivery, the house is subject to shrinkage for some time.
  The walls may move slightly with each other. It is important that no cracks appear in the renovated rooms. This is avoided by competent craftsmen and correctly selected high-quality building materials. Sometimes the client does not like the "native" or original layout, so he has to break the walls and build new ones. The event is severe, dusty and requires compliance with SNIP. Therefore, it is better to entrust everything to a professional supplier.
  A professional consultant will come to the building and perform its technical analysis. Experts will prepare a project proposal for the premises and make a financial estimate. The Contractor and the Customer enter into a contract under agreed conditions. The necessary materials are selected. The masters carry out repair work at the facility, then remove the construction waste and carry out the cleaning. They hand over the renovated premises to the client.
  The easiest way to save money is to entrust the whole complex of work to one company. Cooperation with our company is an excellent choice for Prague and its surroundings. We provide quality repairs at attractive prices, we provide discounts, including a 2-year warranty. When ordering a reconstruction from us, you have a guarantee of quality work. On the website you can view photos of finished objects and customer reviews.

  We invite you to the facilities that have passed through our team of experts and see for yourself.

  Review

  Satisfied customers are our priority. You can find more reviews of Rekolux on our Facebook and Google pages.

  Vynikající
  Na základě 26 hodnocení
  Nikola Svobodová
  Nikola Svobodová
  2024-01-05
  Firmu REKOLUX pod vedením pana Kupara, mohu doporučit. Nechávala jsem si rekonstruovat panelákový byt 3kk - rekonstrukce trvala cca 2,5 měsíce, cena v normě, když se vyskytl nějaký náklad navíc, tak pan Kupar poslala přepočet rozpočtu k odsouhlasení - o všem se s ním dá mluvit a dohodnout se, jejich snaha vyjít zákazníkovi vstříc je perfektní. Když se vyskytl nějaký zádrhel, tak okamžitě se nebránili vše vyřešit k mé spokojenosti a opravit to. Děkuji a doporučuji.
  Karolina
  Karolina
  2023-10-17
  Velmi děkujeme celému týmu za skvěle odvedenou kompletní rekonstrukci našeho bytu. Speciální díky patří panu Kuparovi za jeho osobitý přístup a profesionální znalosti, které nám poskytoval po celou dobu rekonstrukce. Celý tým pracoval velmi rychle a musím velmi ocenit komunikaci přes Whatsapp. Případné nedostatky byly vždy vyřešeny k naší konečné spokojenosti 👍 Ještě bych určitě chtěla ocenit, že firma bere na sebe i komunikaci s ostatními obyvateli domu, a tak všechny stížnosti na hluk či prašnost (což je prostě při rekonstrukci nevyhnutelné) byly řešeny bez nás, což byla velká úleva. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci!
  Jarda Stefl
  Jarda Stefl
  2023-07-24
  S firmou REKOLUX jsme realizovali kompletní rekonstrukci bytu 3+kk v Praze a zkušenosti ze spolupráce jsou velmi pozitivní. Oceňuji vysokou profesionalitu a ochotu řešit i atypické požadavky, které vyplynuly z finálního architektonického řešení. Práce byly provedeny dle harmonogramu ve vysoké kvalitě.
  Daniela Slížová
  Daniela Slížová
  2023-07-04
  Profesionální práce a bezproblémová komunikace ! Měla jsem možnost spolupracovat s panem Kuparem a jeho týmem už několikrát. Pomohli nám s realizací atypicky řešených rekonstrukcí bytů a tento náročný úkol zvládli výborně. Pan Kupar má cit pro detail a oceňuji že se nebojí i náročnějších zadání díky čemuž se spolu s klienty těšíme z krásných realizací.
  Richard Rothbauer
  Richard Rothbauer
  2023-06-29
  S firmou REKOLUX jsme dělali větší stavební úpravy našeho rodinného domu (úprava dispozice v přízemí, výměna oken za větší, úprava topení, úprava elektroinstalací, nová fasádní omítka atd). Rekonstrukce probíhala přesně 6,5 týdne, vše šlo rychle a hladce. Oceňujeme pracovitost a rychlost pracovní party, profesionální přístup a výslednou kvalitu. Firmu můžeme vřele doporučit.
  David Hartl
  David Hartl
  2023-05-11
  Skvela spoluprace, rychle ale peclive provedeni - prosli jsme spolecne jiz dvema projekty a vzdy uspesne. Dekuji za spolupraci.
  Dana Knappová
  Dana Knappová
  2023-04-24
  Firmu REKOLUX jsem oslovila s poptávkou celkové rekonstrukce starého velkého činžovního bytu na Vinohradech. Od začátku jsem byla mile překvapena tím, jak bezproblémově, rychle a transparentně probíhala jednání o možné spolupráci. Jednatel pan Kupar si přijel vše prohlédnout osobně, uviděl hned všechna protenciálně problémová místa, o kterých jsem věděla , že v bytě jsou, a navrhl adekvátní řešení. V několika případech i lepší, než o jakém bylo uvažováno v projektu. Zároveň mi byl schopen kvalifikovaně a seriózně odpovědět na všechny mé otázky. Dodaná cenová nabídka byla podrobná a úplná, ceny víc než příznivé. Nebyl problém ani s textem případné Smlouvy o dílo. Za mne velmi příjemná zkušenost a určitě tuto firmu kdykoliv ráda znovu budu kontaktovat .
  Ludvík Kacerovský
  Ludvík Kacerovský
  2023-01-10
  S firmou Rekolux jsem byl velmi spokojený. Firmu jsem najal na kompletní rekonstrukci bytu ve starém činžovním domě v Praze 6. Pan Kupar a jeho spolupracovníci jsou opravdoví profesionálové, jsou přesní, rychlí a pracují čistě. Neočekávané problémy, které se během rekonstrukce vyskytly, pan Kupar řešil ihned, vždy hledal nejlepší řešení a zároveň působil klidným dojmem, což mi jako investorovi dodávalo pozitivní energii. Celková komunikace s panem Kuparem i s lidmi na stavbě byla věcná a pohodová. Za subdodavatele, které zajistila firma Rekolux, nesl pan Kupar 100% zodpovědnost a měl všechna řemesla pod kontrolou. Spolupráce pana Kupara s externím stavebním dozorem i s architekty byla bez jakýchkoliv problémů, držel se jejich doporučení a finální zpracování bytu bylo přesně v souladu s prováděcími dokumenty, které vypracovali architekti. Jsem moc rád, že jsme si pro rekonstrukci vybrali pana Kupara a jeho tým, protože i díky nim máme nyní krásný byt. Děkuji.
  Tomáš Rusý
  Tomáš Rusý
  2022-12-28
  Výborná spolupráce, skvělé řešení drobných problémů, perfektní komunikace, vše se dá dohodnout a dořešit k naší spokojenosti, včetně různých protokolů a revizí. Jednalo se o rekonstrukci panelového bytu 3+1 se změnou na 4+kk. Byt je nádherný a dle našich představ. Jednání s ředitelem firmy panem Kuparem bylo vždy perfektní. Pokud firma udělala chybu, napravili ji. Vřele doporučuji.
  Pauline Saint-Čabrada
  Pauline Saint-Čabrada
  2022-12-02
  We couldn’t be happier with our cooperation with Rekolux. Mr Kupar and his teams are very professional, reactive, accommodating, very careful, they provide good and wise advice. The cooperation was very pleasant and smooth, from A to Z. We highly recommend them!

  Order us and you will write another

   Blog

   Our partners

   When cooperating with us, you will receive a discount on materials and equipment from suppliers 5 % to 30 %

   Go to Top