Popis realizovane rekonstrukce Květinářství COOLFLOWERS

Rekonstrukci komerčního a zároveň designového objektu jsme začali odvozem nepotřebného nábytku a bouráním starých polic pro úložný prostor. Následně jsme museli odstranit starou, vlhkostí prosáklou omítku. Po vyčištění spár cihel jsme ošetřili zdivo přípravkem proti plísni. Následně jsme na zdivo nahodili novou sanační omítku. Pro zpevnění zdiva se použilo rabicové pletivo. Po řádném uschnutí omítek se na zdivo aplikovala armovací tkanina tzv. perlinka proti praskání. Následně jsme na zdi nanesli 2 vrstvy hladké stěrky, která před výmalbou byla dokonale vybroušena do hladka.

Rekonstrukce v číslech

0
m² Rozloha bytu
0
dní, doba realizace

  Jako finální nátěr jsme použili voděodolnou a otěruvzdornou barvu PRIMALEX ESSENCE.

  V rekonstruovaném prostoru jsme dle požadavku architektů upravili dispozice elektroinstalace, vody a odpadu.

  Největší výzvou pro nás bylo udělat dokonalou a kvalitní podlahu bez zbytečných nákladů pro investora. Bylo nutné stávající betonovou podlahu zbrousit kartáčem  do hladka, následně vymalovat epoxidovou barvou TEMACOAT RM40. Po 3 vrstvách nátěru jsme dostali vynikající výsledek.

  Následně se montovaly zařizovací předměty, zásuvky a svítidla. Nábytek a stoly se vyráběly na míru přes subdodavatele. Rekonstrukci komerčního objektu jsme předávali za 45 dnů.

  Projekt DO_STUDIO Architect

  Investor COOLFLOWERS

  Realizace REKOLUX STAV s.r.o.

  Autor: Stanislav KUPAR

   Máte dotazy ohledně vaší rekonstrukce?

   Vyplňte formulář a my vám rádi poradíme! Poskytneme Vám odbornou konzultaci a odpovědi ohledně použitých materiálů, dostupných možností a řešení pro byt Vašich snů.

   Objednejte si zdarma odbornou konzultaci, měření a rozpočet

    Související projekty