O nás

Rekonstrukce v LUX kvalitě

Po dlouhých zkušenostech ve stavebnictví jsme se spojili, abychom spolu opravili to, co je rozbité, a vylepšili to, co je zastaralé. Tak v roce 2016 vznikla značka REKOLUX a v 2019 byla registrována firma REKOLUX STAV s.r.o..

Provádíme kompletní rekonstrukce bytu a rodinných domu V Praze a okolí. Nabízíme jak plny tak i částečný servis služeb týkajících se rekonstrukce. U náročnějších rekonstrukcí a přestaveb, zajistíme spolupráci architekta, projektovou dokumentaci, statické posouzení a převezmeme na sebe veškerou legislativu.

Naši řemeslníci mají za sebou dlouha leta praxe v oboru v různých zemích Evropské unie. Kvalita práce řemeslníků, použitého stavebního materiálu a spokojenost našich zákazníků jsou pro nás nejvyšší prioritou, proto zdokumentujeme celý průběh výstavby nebo rekonstrukce, vysvětlíme každý krok, který podnikneme, a vždy nabídneme nejlepší možnost řešeni a to vše při komunikaci s vámi prostřednictvím vaší oblíbené aplikace.

Kvalitně provedená práce a spokojenost zákazníka je naší nejvyšší prioritou. Jsme si proto jistí, že tento svět opravdu zlepšujeme.

Stanislav Kupar, Výkonný ředitel REKOLUX STAV s.r.o.

Objednejte si odbornou konzultací, měření a rozpočet zdarma

Připojte jej na Pinterest

Sdílejte to