Kvalitně provedená práce a spokojenost zákazníka je naší nejvyšší prioritou. Jsme si proto jistí, že tento svět opravdu zlepšujeme.

Stanislav Kupar, Jednatel REKOLUX STAV s.r.o.

O nás - RekoLux STAV s.r.o.

Rekonstrukce v LUX kvalitě

Po dlouhých zkušenostech v oboru stavebnictví jsme vytvořili skupinu profesionálů a rozhodli se opravovat to, co je rozbité a vylepšovat to, co je zastaralé.

Tak v roce 2016 vznikla značka REKOLUX a v roce 2019 byla následně registrována firma REKOLUX STAV s.r.o..

Provádíme kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů v Praze a okolí. Nabízíme jak plný,  tak i částečný servis služeb, týkajících se rekonstrukce. U náročnějších rekonstrukcí a přestaveb zajistíme spolupráci architekta, projektovou dokumentaci, statické posouzení a převezmeme na sebe veškerou legislativu.

Naši řemeslníci mají za sebou dlouhá léta praxe v oboru, a to v různých zemích Evropské unie. Kvalita práce řemeslníků, použitého stavebního materiálu a spokojenost našich zákazníků jsou pro nás nejvyšší prioritou. Zdokumentujeme celý průběh výstavby nebo rekonstrukce, vysvětlíme každý krok, který podnikneme a vždy nabídneme nejlepší možnost řešeni, a to vše při komunikaci s Vámi prostřednictvím Vaší oblíbené aplikace.

O nás - RekoLux STAV s.r.o.

Sledujte Instagram @rekolux

Vice probíhajících prací najdete v stories