fbpx

Zařizujete si v současné době byt nebo dům? Vezměte si k srdci cenné rady a tipy odborníků na interiérový design a vykouzlete si bydlení snů.

Interior design

Tápete a nevíte si rady s tím, jak si co nejlépe zařídit váš domov? Nechte si navrhnout ideální řešení na míru a vsaďte na odborníky, kteří se v oboru, jakým je interiérový design cítí jako ryba ve vodě. Vykouzlete společně s nimi útulný a moderní interiér, ve kterém se vám bude žít jedna báseň. Takové bydlení jako z katalogu vám bude leckdo závidět. A na co je v oblasti interiérového designu kladen největší důraz?

Maximální využití prostoru

Při zařizování vašeho domova je kladen důraz především na maximální využití prostoru, ovšem s ohledem na vzdušnost. Oblíbenou a praktickou volbou jsou tak vestavěné skříně a další chytře řešené úložné prostory. Vyplatí se proto využít opravdu každého místa. Důležité je propojení funkčnosti a estetického vzhledu. Záleží také na originalitě a individuálních požadavcích každého ze zákazníků.

Od předsíně až po ložnici

Když už tak už. Kompletní rekonstrukce nebo renovace je na místě. Začněte od předsíně a skončete až u ložnice. Zkrátka takové proměna od A až po Z se rozhodně vyplatí. Začít se musí rovnou od podlahy. Nechte si proto poradit v oblasti podlah, které jsou velmi důležitým prvkem vaší domácnosti. Stejně tak jsou důležitou volbou okna, případně i schodiště.

Inspirujte se v provedených realizacích a vizualizacích

Pokud nemáte vůbec žádnou nebo téměř žádnou představu o konkrétní podobě interiéru, pak není nic jednoduššího než se jednoduše nechat inspirovat. Řešením jsou již provedené realizace, vizualizace, fotografie a videa proměn interiérů. Díky tomu můžete snadno získat lepší představu o vašich preferencích. 

Cílem je najít kvalitního realizátora

Cílem v oboru, jakým je interiérový design je najít kvalitního realizátora a architekta. Jedině zkušení odborníci se postarají o to, aby finální podoba vašeho bydlení byla přesně podle vašich představ a požadavků.

Do you have questions about your reconstruction?

Fill out the form and we will be happy to advise you! We will provide you with a professional consultation and answers regarding the materials used, available options and solutions for the apartment of your dreams.

Order a professional consultation, measurement and budget for free


    In accordance with the General Data Protection Regulation:

    All services

    Complete turnkey reconstruction of your apartment. By clicking on the service, you will find out what packages we offer and indicative prices.

    Go to Top