Vyberte stránku

Kdo z nás by nechtěl bydlet lépe než dosud? Byty a domy během užívání chátrají a tak většina lidí časem přistoupí k jejich renovaci či kompletní rekonstrukci.

Při rekonstrukci bytu máte na výběr v podstatě ze dvou možností. Buď provést rekonstrukci vlastními silami, nebo si najmout firmu, která vše udělá za vás. První možnost většinou volí takzvaní kutilové kteří očekávají, že tímto způsobem ušetří. Ve většině případů tomu tak ale není. Rekonstrukce svépomocí probíhá většinou o víkendech nebo po práci a jediným výsledkem je, že dotyčný žije i se svou rodinou půl roku na staveništi.

Nechat si udělat rekonstrukci bytu či domu na klíč od profesionální firmy je ve většině případů mnohem lepší volba. Firma má na všechny práce profesionály, kteří se dané činnosti každodenně věnují, takže jim práce jde mnohem rychleji a lépe od ruky. V závislosti na náročnosti rekonstrukce můžete již za týden či dva bydlet v krásném, kompletně zrekonstruovaném bytě. Firma je také schopna pomoci se zařízením eventuálních povolení, což je jinak pro většinu stavebníků noční můra. Pokud plánuje rekonstrukci bydlení v Praze a okolí, určitě nešlápnete vedle, pokud zvolíte firmu REKOLUX STAV S.R.O, která provádí rekonstrukce bytů a rodinných domu na klíč.

Firmu na rekonstrukci bytu vybírejte pečlivě

Firem, které nabízejí rekonstrukce bytů a domů je na trhu mnoho. Ne všechny jsou ale schopny zajistit Vám kvalitu, kterou požadujete. Měli byste proto pečlivě vybírat, komu rekonstrukci vašeho bydlení svěříte. Nejnižší cena totiž není vždy nejlepší řešení. Kvalitní stavební firmu poznáte nejlépe podle odvedené práce. Vždy se proto zajímejte o reference. Dobrá firma vám ukáže fotografie či video z předchozích realizací. Důležitá je také úroveň komunikace. Z reakcí a rychlosti odpovědí můžete odhadnout, jak bude vaše spolupráce probíhat. Vždy si také zjistěte reference na internetu. Pokud měli předchozí zákazníci s firmou problém, většinou se o to podělí na sociálních sítích.