Rekonstrukce bytu či rekonstrukce domu není žádný med. Obzvlášť pokud se na ni vrhnete bez zkušeností a sami. Vystěhování bytu a přípravu můžete považovat za pouhou rozcvičku. Ani největší kutilové nezvládnou všechny práce sami a musí hledat pomoc odborných firem. I tak ale zařizování rekonstrukce stojí spoustu času a nervů.

Z vlastní zkušenosti víme, že sehnat určité typy řemeslníků s volným termínem dříve než za 6 měsíců je téměř nereálné. O zvýšených finančních nákladech na jejich služby ani nemluvě. Řemeslníky navíc musíte neustále hlídat a pečlivě kontrolovat výsledky jejich práce.

Problémy a komplikace si ovšem snadno ušetříte, pokud se obrátíte na firmu, nabízející kompletní rekonstrukce bytů od A do Z.

Stavební firma Rekolux provádí desítky rekonstrukcí bytů ročně. Pracujeme rychle, ve vynikající kvalitě a hlavně se o všechno postaráme místo vás.

Proč si vybrat právě nás?

Rekonstrukce bytů je jednou z našich hlavních aktivit. Díky rozsáhlému know-how, sehranému týmu pracovníků a zkušenostem s řešením různorodých situací si snadno poradíme prakticky s čímkoliv.

Kvalita a rychlost rekonstrukce

Pracujeme rychle a pečlivě. Rekonstrukce panelového bytu nám trvá zhruba 30 dní. Panelák je exponovaná stavba a dlouhé opravy se téměř nikdy neobejdou bez stížností ze strany sousedů. Rychle odvedenou prací ušetříme vaše náklady a zabráníme zbytečným sporům s ostatními obyvateli domu.

Rychlost však neznamená, že práci odvádíme horkou jehlou. Na všechny rekonstrukce dáváme záruku v délce 24 měsíců. Především se ale snažíme pracovat kvalitně a bezchybně. Pro náš i váš společný klid navíc máme patřičné pojištění odpovědnosti za škody.

Jeden dodavatel na všechno

Provádíme kompletní rekonstrukce. Od podpisu smlouvy je vše pouze na nás. Zajistíme potřebné odborníky, vybavení i materiál. Zařídíme také odvoz a bezpečné uskladnění vašeho nábytku.

Přesný rozpočet a rozsah prací ve smlouvě

Zakládáme si na pořádku. Všechny práce, služby či materiál jsou přesně zakotveny ve smlouvě. S RekoLux žádné nedorozumění nehrozí.

Rekonstrukci bytu máme společně pod kontrolou

Veškeré naše práce kontroluje odborný stavební dozor. Garantujeme nekompromisní kvalitu naší práce. Vše si můžete samozřejmě kdykoliv ověřit osobně v průběhu rekonstrukce.

Průběžně také pořizujeme fotodokumentaci, kterou sdílíme se zákazníkem. Přehled o stavu rekonstrukce si tak udržíte i na dálku.

Rekonstrukce všech typů staveb

Provádíme rekonstrukce bytů ve všech typech staveb. Nezáleží zda jde o panelák, rodinný dům či starý činžák. Zabýváme se také rekonstrukcí bytů v moderních novostavbách.

Zaujala vás naše naše nabídka? RekoLux zmodernizuje i váš domov!